כותבים עלינו

ספר פעילות מקסים המשלב תרגול גרפי תוך כדי חשיפה לשפה עשירה.
בשונה מכל חוברת עבודה המאפשרת רק תרגול של פעילויות גרפיות . בספר פעילות זו , נוצר עניין וסקרנות אצל הילד המאפשרים חזרתיות והתמדה בפעילות לאורך זמן. מומלץ ביותר לכל הורה המחפש רעיונות לפעילות איכותית עם ילדיו וגם...
 להורים לילדים עם קשיים התפתחותיים המחפשים עוד רעיונות לתרגול.
בהצלחה.

מרפאה בעיסוק, יועצת התפתחותית ומטפלת זוגית

אפרת בן נאה

הספרים "ילדים מציירים עננים" ו- "קו קו מלך הקווים" הנם הזדמנות מצוינת לתווך ולסייע לילד באופן חוויתי ומהנה מיומנויות גרפו-מוטוריות חשובות. מיומנויות אלו הנן בסיסיות לתהליך רכישת הכתיבה ולכן חיוניות. תהליך זה הנעשה בנימה קומית, משעשעת ומקצועית מהווה פתח לקשר הורה-ילד מיטיב ונעים סביב פיתוח המיומנות הגרפו-מוטורית ומשרה אוירה נינוחה ורגועה. כאשר הילד מגיע מצויד במיומנות זו וחש בטוח בעצמו, תהליך רכישת הכתיבה יהיה אופטימלי יותר והדבר ישרה אווירת נינוחות ורוגע בכל הנוגע ללמידה בעתיד.
בנימה אישית, בתור אמא לילד בבית ספר, הספר נגיש ביותר, מאפשר עבודה הדרגתית לפי רמות קושי ומתאים לכל ילד בכל שלב של התפתחות היכולות הגרפו-מוטוריות. ממליצה בחום!

פסיכולוגית חינוכית מומחית

תלמה זלמן

יושבת עם חברתי עינב ומתמוגגות יחד מהחוברת ילדים מציירים עננים של המרפא בעיסוק המוכשר גיא יקותיאלי ....
גיא גאה בך על חקר מעמיק של התפתחות המיומנות הגרפומוטורית, הבנת הדרוג הנדרש ללמידה תפיסתית מוטורית והתכנים המותאמים להעלאת ענין ומוטיבציה.
מאחלת לך עשיה רבה... העם המקצועי זקוק למרפאים בעיסוק יצירתיים ושאפתנים כמוך.
ממליצה בחום גם לתהליך למידה מקצועי וגם ככלי עבודה בתהליך ההתערבות  (לבקש שיקנו לא לצלם דפים!)
ילד מאושר הוא ילד עם בטחון עצמי שמאמין בעצמו. הספר הזה הוא נדבך חשוב בדרך לשם...

מרפאה בעיסוק, מאמנת מוסמכת ומארגנת מקצועית

רעיון מאד יפה ומקורי!

גננת שילוב

שי אשבל

בתור מתחילה בתחום הריפוי בעיסוק רואה בספר שיטה מדהימה להעצמת התפתחות ילדינו, ישר כוח!

מרפאה בעיסוק

גוהרה פדול חיר

This is a wonderful project put together methodically, reflecting appropriate development of the child. I wish you much luck with your endeavors.

מרפאה בעיסוק

Orlee Medalion Amira

ספר פעילות מבורך וחשוב תמיד בעד המשך שימוש בעיפרון וצבע בנוסף למדיה הדיגיטלית! מחכה כבר לספרים הבאים!

מרפא בעיסוק

עמי פרגר

כאיש חינוך אני ממליץ לכל הורה שילדיו יקרים לו והוא חפץ בהתפתחותם- לרכוש ספר זה.

מחנך

אריה סגלשטיין

אומרים שחומוס עושים באהבה או שלא עושים. מהיכרותי את המחבר, אני יודע שהפרויקט מלא לא רק ברוח ועננים, אלא בהרבה נשמה טובה. לאיש אשכולות זה,גיא, אין גבולות לרעיונות של פרויקטים חינוכיים, וזאת מתוך אהבת ילדים אמיתית וכנה.

מורה ומדריך לספורט טיפולי

דוד יאבא

קראתי בעיון בחוברת העבודה והתרגשתי מאוד. חוברת מאוד מזמינה,איכותית בעיצוב, בחשיבה של כל פעילות בה. שמחתי שבעזרת החוברת ניצור קשר בין ההורים עם ילדיהם ולו לעשר דקות ביום. בהצלחה לכולם ולגיא, מחכה לחוברות הבאות שלך.

בעלת משפחתון

לאה בכר

כאיש חינוך הבקיא היטב במגוון הספרים השונים הקיימים בשוק אני ממליץ בחום שספר פעילות זה יגיע לכל ילד.

מחנך

שמואל אייזנבך

פרוייקט מדהים! עלה והצלח

מחנך

משה שלום

להערכתי האנושות צמאה לנתינה רגשית. האדם היום מתעלם ואף דורס ברגל גסה את הרגש שלו עצמו ושל האחרים, מדרבן להשגיות ולא לאושר. הנגיעה של גיא גם בספר וגם בכלל היא באה ממקום של הכרת הנפש והרגש של הילד ומחפשת כל דרך לתת לה מענה.

סופרת

קלריס דיין

איזה ספרים מגניבים, אנחנו כל הזמן מחפשים ספרים לבת שלנו עם מסר בריא. תודה גיא

הורים

טל וכרמן גרין

הספרים נותנים לילד מקום 'לטעות', ונותנים תחושת הצלחה וביטחון לילד מה שאנו יודעים כל כך טוב להרוס. איורים יפים ונעימים, כתוב בצורה מהנה ומשעשעת ומעבירה מסרים כל כך יפה. מקסים ומחמם את הלב!

הורים

נטלי כנפי

זכינו להיות מהראשונים שרכשו את הספר וזה ממש שווה את ההשקעה. הבן שלי שבדרך כלל נמנע מציור בן 4 ובעזרת הספר הזה הוא עלה שלב אחרי שלב, השליטה שלו בכלי הכתיבה עלתה והוא ממש נהנה מזה היום. הרתיעה והפחד עברו לו. ההדרכה בספר לגבי איך לעבוד עם הילד הייתה מצויינת. הרבה דברים שלא ידענו. תודה רבה ליוצר. מחכים לספרים הבאים.

הורים

אביחי בנוני